Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wycieczka klasy 4a

Opublikowano: poniedziałek, 08, październik 2018

 Dnia 28 września uczniowie klasy 4a oraz 3ab zdobyli szczyt Leskowca.

Pogoda była wspaniała, uczniowie narzucili ogromne tempo wspinaczki, nauczyciele z trudem dotrzymywali im kroku. Leskowiec wraz z pobliskim Groniem Jana Pawła II(Jaworzyna), na którym stoi schronisko turystyczne "Leskowiec", to ważny rejon turystyczny naszego regionu, niezwykle atrakcyjny widokowo, licznie odwiedzany przez wędrowców, a kiedyś przez Karola Wojtyłę. W godzinach popołudniowych wszyscy cali i zdrowi wrócili do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie. M. Huczek

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie