Szkolny dzień Chłopaka

Opublikowano: środa, 03, październik 2018

Tegoroczne obchody Dnia Chłopaka rozpoczęliśmy już 28.09.2018 r. z powodu październikowych praktyk klas III i kontynuowaliśmy 01.10.2018 r.

Przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego obdarowały chłopców i mężczyzn naszego CKZiU uśmiechem, dobrym słowem oraz dzięki hojności Spółdzielni  Uczniowskiej słodyczami.  Dodatkowym prezentem zorganizowanym przez dziewczyny  naszego Centrum było zwolnienie z odpowiedzi ustnej wszystkich szkolnych kolegów.

Bardzo dziękujemy przedstawicielkom Samorządu Uczniowskiego za zaangażowanie oraz sprawną organizację szkolnego święta.

Opiekunowie Samorządu.