Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Bieg po złoto!

Opublikowano: wtorek, 05, czerwiec 2018

Dzięki naszym rewelacyjnym uczestnikom CKZiU Andrychów zapisało się złotymi literami w XIX Ogólnopolskim Rajdzie Pieszym, Biegu i Rajdzie Rowerowym na Groń Jana Pawła II.

30 maja 2018 r. na zaproszenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Św. Jana Pawła II w Radoczy i  Stowarzyszenia Szkół dla Regionu – LKS „Orkan” Radosza zgłosiliśmy 3 uczestników do biegu i rajdu rowerowego. Nie trzeba było długo czekać, by okazało się, że już po 28 minutach od startu dobiegł na metę nasz pierwszy zawodnik, Kacper Polak z 2 d – zdobywca złotego pucharu, a tuż za nim Adam Adamus z 1 d – zdobywca srebra. Również Klaudia Powroźnik nie zawiodła pokładanych w niej nadziei, dojeżdżając na rowerze na Groń Jana Pawła II jako pierwsza w swojej kategorii. Klaudii w starcie towarzyszył tata, który notabene jest również absolwentem „Kotarbina” i żeby tradycji stało się zadość i on został laureatem rajdu rowerowego w swoim przedziale wiekowym.
Jeszcze raz bardzo gorąco gratulujemy uczestnikom rajdu i zachęcamy do udziału w XX Ogólnopolskim Rajdzie za rok, bo został do zdobycia jeszcze jeden  puchar w kategorii najliczniejszej reprezentacji J.

Katarzyna Kocemba

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie