Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Po raz kolejny odkrywamy spółdzielczość…

Opublikowano: sobota, 02, czerwiec 2018

W ubiegłym tygodniu członkowie Spółdzielni Uczniowskiej odkrywali tajniki spółdzielczości na Walnym Zebraniu PSS SPOŁEM Andrychów oraz na wycieczce do Krakowa.

 

Dnia 21 maja (poniedziałek) przedstawiciele Spółdzielni – Prezes Zarządu Kamil Bizoń i Wiceprezes Aleksandra Kukuła - pod opieką Pani Małgorzaty Majdak i Pana Dyrektora uczestniczyli w corocznym spotkaniu spółdzielców PSS SPOŁEM. Spotkanie odbyło się w Restauracji „Adria” w Andrychowie. Opiekun Spółdzielni przedstawiła nasze wyniki
i osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018 oraz plany na następny rok szkolny. Pan Dyrektor podziękował  Pani Prezes Annie Rychter za współpracę a także pomoc PSS SPOŁEM
w organizacji imprez i uroczystości szkolnych. Jak co roku mogliśmy się pochwalić tym, co nowego słychać w naszej szkole oraz zaproponować współpracę na nowych odcinkach.  Nasi młodzi przedstawiciele mogli zaobserwować jak wygląda porządek obrad na Walnym Zebraniu. Byliśmy bardzo dumni z tego, że nasza absolwentka i kiedyś spółdzielca, Izabella Mieszczak, od lipca ubiegłego roku zajmuje stanowisko Głównej Księgowej.

W piątek – 25 maja odbyła się wycieczka spółdzielców oraz członków Szkolnego Klubu Ksiązki do Krakowa. Rozpoczęliśmy nasz spacer od gry ulicznej „Śladami spółdzielczości po Krakowie”. Gra trwała około dwóch godzin, w trakcie których szukaliśmy odpowiedzi na wierszowane zagadki na temat miejsc związanych ze spółdzielczością w Krakowie. Następnie przeszliśmy do Teatru „Bagatela” na spektakl „Boeing, boeing – Odlotowe narzeczone”., który był źródłem świetnej zabawy, gra aktorów rozbawiła nas do łez.

Wyjazd był formą podziękowania za całoroczną pracę dla najbardziej aktywnych członków Spółdzielni i Klubu Książki oraz Opiekunów.

NOWYCH CZŁONKÓW ZAPRASZAMY DO SPÓŁDZIELNI  JUŻ WE WRZEŚNIU.

Małgorzata Majdak

 

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie