Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

II miejsce w konkursie powiatowym

Opublikowano: wtorek, 29, maj 2018

W dniu 25 maja 2018 roku w liceum im. M. Wadowity w Wadowicach odbył się finał XIII Powiatowego Konkursu Wiedzy o Nauczaniu św. Jana Pawła II

pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka i Zarządu Powiatu Wadowickiego. W tegorocznej edycji uczestnicy mieli za zadanie pogłębienie treści Listu Apostolskiego Papieża Jana Pała II Dies Domini o świętowaniu niedzieli. Naszą szkołę reprezentowali J. Faber i M. Turek (obie z 4s) oraz K. Bizoń (3s). Joanna Faber, tegoroczna maturzystka, zajęła 2 miejsce w Konkursie. Tak wysokie miejsce tym bardziej cieszy, gdyż przy wytężonej nauce do egzaminów maturalnych, znalazła jeszcze czas, aby dobrze przygotować się do Konkursu. Nagrodę za zdobyte 2 miejsce wręczył wicestarosta wadowicki Pan Andrzej Górecki, w towarzystwie Dyrektor LO Pani Janiny Turek oraz katechety Pana Mateusza Niedziółki.

Ks. Wojciech Medwid

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie