Konkurs „SHAMROCK”

Opublikowano: środa, 03, styczeń 2018

Dnia 12 grudnia 2017 roku o godzinie 9:00 odbył się szkolny etap 14 edycji Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego SHAMROCK organizowanego przez LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie.

Zadaniem uczestników było wykazanie się znajomością struktur leksykalno-gramatycznych oraz wiedzą odnośnie Zjednoczonego Królestwa. Wśród 10 finalistów znaleźli się uczniowie CKZiU w Andrychowie:

1. Oswald Toma- klasa 4 d
  2. Wojciech Walusiak- klasa 4 d
  3. Monika Łysoń- klasa 4 t
  4. Iwona Łysoń- klasa 4 t

Wszystkim finalistom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie konkursu. Drugi etap  odbędzie się 6 marca 2018 o godz. 10.00 w LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie.

Katarzyna Mrzygłód