Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Konkurs Kolęd w Kotarbinie

Opublikowano: środa, 20, grudzień 2017

Nie ma to jak przedświąteczny tydzień rozpocząć z przytupem!

W związku z tym w ostatni poniedziałek 18 grudnia odbył się w naszej szkole Trzeci Kotarbiński Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych, zorganizowany jak co roku na dużej Sali gimnastycznej przez panią Kutyłę i pana Morawskiego. Przepiękną okolicznościową dekorację przygotowały panie Krystyna Pyzio i Katarzyna Kocemba, zaś konkurs poprowadzili uczniowie klasy 2et Maia Biel i Jakub Łysoń.

W tym roku prawdziwym hitem okazała się być... Komisja Konkursowa wspaniale poprzebierana w najróżniejsze świąteczno – bajkowe postaci, a wśród nich Królowa Pani Wicedyrektor, Wielka Księżna Pani Pedagog, Anielska Doradczyni Zawodowa,przebrana za mędrca z wschodu Pani Bibliotekarka i Ksiądz Medwid w roli Turonia.

A, zapomniałbym o przedstawicielce Samorządu Uczniowskiego Oli Pomietło w strojujakby wyjętym prostu z Hogwartu. W szranki konkursowe stanęło 11 klas, ale zwycięzca mógł być tylko jeden! Bezkonkurencyjna okazała się być klasa 2et, ale na wyróżnienie zasługują również 1f, 1e, 3e, 4t i wszystkie pozostałe klasy za kreatywność i odwagę. Nagrodami jak zwykle były dni bez pytania i niewątpliwie satysfakcja z uczestnictwa w tymhistorycznym wydarzeniu ;) Występy konkursowe ubogaciły popisy solowe naszych znakomitych wokalistek z klasy 2f: Eli Michalak i Justyny Sitarz poparte talentem naszego multiinstrumentalisty Dawida Ścibika. Podziękowania dla pana Marka Węglarza za pomoc w przygotowaniu nagłośnienia i dla klasy 4a za sprzątanie sali gimnastycznej. Tradycji stało się zadość...I nie jest to bynajmniej świecka tradycja! I chwała Bogu!! Wesołych Świąt!!! :)

Olgierd Morawski

fot. J. Stanek 3f

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie