Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Nasza Uczennica zajęła III miejsce!

W finale konkursu „Dowiedz się więcej o funduszach unijnych”, organizowanym przez Lokalną Grupę Działania „Wadoviana”.

Konkurs odbył się 26 października 2017 roku w siedzibie LGD, z udziałem reprezentantów szkół średnich powiatu wadowickiego. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 2et: Paulina Sowa i Klaudia Pietera.

Obie nasze dziewczyny dały z siebie wszystko, wykazując się dużą wiedzą z zakresu informacji o dotacjach unijnych i inwestycjach w naszym powiecie, przy czym Klaudia napisała niemal bezbłędnie zajmując III miejsce. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe upominki, zaś wręczenie nagród dla laureatów z udziałem naszej finalistki odbędzie się dnia 13 listopada.

Opiekun: Olgierd Morawski

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie