Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Spotkanie bibliotekarek

24 marca 2017r. w naszej bibliotece odbyło się spotkanie nauczycieli bibliotekarzy  miasta i gminy Andrychów, poświęcone tematowi „Zadania biblioteki w zreformowanej szkole”.

13 pań bibliotekarek dyskutowało o sposobach rozwijania kompetencji czytelniczych na kolejnych etapach kształcenia, wymieniało się wiedzą na temat aktywizujących metod pracy z książką wśród dzieci i młodzieży, prezentowało projekty, inicjatywy i ciekawe przedsięwzięcia własnych bibliotek szkolnych. Ważnym tematem do omówienia były też zapisy dotyczące pracy bibliotekarzy w nowej podstawie programowej i ustawie Prawo oświatowe.
Nie omieszkam dodać, że wszystkim paniom bardzo się podobało w naszej odnowionej bibliotece.:)

Krystyna Pyzio