Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017

Tradycyjnie w dniu 1 września cała społeczność szkolna wzięła udział w uroczystym apelu rozpoczynającym nowy rok szkolny 2016/2017. Podczas inauguracyjnego przemówienia Pan Dyrektor Tomasz Bizoń powitał zebranych a w szczególności uczniów klas pierwszych,

przedstawił wychowawców oraz nowych nauczycieli. Na koniec złożył wszystkim serdeczne życzenia sukcesów w nadchodzącym roku. Po tej części uczniowie udali się do wyznaczonych klas na spotkania z wychowawcami.

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie